Kochasz pracę z dziećmi - zacznij z nimi pracować!
Zatrudnij się w prywatny żłobek tarchomin i poznaj nasze wskazówki i porady dotyczące przygotowywania się do rozmowy w prywatny żłobek w Warszawie!

Zdecyduj, w co się ubrać. Powinieneś być sprytny i schludny, bez jeansów i butów sportowych, sugerujemy ciemne spodnie i elegancki top! Jeśli zostajesz po rozmowie kwalifikacyjnej na sesję gry, upewnij się, że nosisz coś wygodnego i nie ma wysokich obcasów!

Zajrzyj na stronę internetową prywatnego żłobka tarchomin, aby uzyskać informacje na temat tej placówki. Zawsze dobrze wygląda, jeśli zapoznałeś się z żłobkiem, spojrzałeś na ich zdjęcia, a jeśli jesteś zainteresowany wakatem na stanowisku kierowniczym lub wyższym, dobrym pomysłem jest przejrzenie ich ostatniego raportu z urzędu. Jeśli prywatny żłobek tarchomin jest częścią łańcucha, spójrz, gdzie są jego inne żłobki - możesz o tym wspomnieć w swoim wywiadzie.

Zabierz ze sobą wszystkie odpowiednie dokumenty. Zalecamy umieszczenie ich w pliku z bieżącym CV, ponieważ będzie to wyglądać profesjonalnie. Możesz również wziąć pod uwagę wszelkie uzyskane na piśmie referencje lub referencje uzyskane od dzieci lub rodziców.

Dowiedz się dokładnie, gdzie jest pokój dziecinny. Wiedz, ile czasu zajmie dojazd i gdzie będziesz mógł zaparkować. Jeśli nie ma parkingu w pokoju dziecinnym, dowiedz się, gdzie znajduje się najbliższy parking i upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu na zaparkowanie, a następnie dostań się do pokoju dziecinnego. Wydrukuj mapę, aby zabrać ją ze sobą na wypadek zgubienia! Zapewnij sobie dużo czasu, aby się tam dostać - jeśli spóźnisz się, może się zdenerwować i nie będziesz miał pozytywnego wywiadu. Postaraj się dotrzeć na czas - nie za wcześnie, ponieważ mogą nie być przygotowani na zajęty pokój dziecinny! Przejrzyj możliwe pytania, które mogą Ci zostać zadane. I pomyśl o kilku odpowiedziach.

Upewnij się, że dokładnie wiesz, na jakie stanowisko aplikujesz i do którego pokoju rekrutujesz. Jeśli nie jesteś pewien, sprawdź wcześniej w na stronie www żłobka Tarchomin. Jeśli wiesz, w jakim wieku dzieci chcą Cię umieścić, możesz wcześniej pomyśleć o niektórych działaniach odpowiednich dla tego przedziału wiekowego. Przygotuj także listę pytań, które możesz zadać na końcu. Zapisz te pytania, aby ich nie zapomnieć, to pokazuje, że jesteś zainteresowany pozycją