Browsing Archive: September, 2019

Peruki naturalne

Posted by Pozycjonowanie Pozycjonowanie on Tuesday, September 17, 2019, In : Uroda 
Jeśli wiesz, jak zrobić peruki naturalne, możesz zrozumieć, dlaczego peruki z ludzkich włosów są tak drogie. Głównym powodem jest: przywiązanie ręczne. Koronkowe peruki z przodu i 360 koronkowe peruki, oba wykonane z koronkowych frontów (lub 360 frontów) i wiązek włosów, dzięki czemu są ręcznie wiązane i wykonane maszynowo, zajmują mniej czasu niż pełne koronkowe peruki.

Jeśli chcesz zrobić pełną koronkową perukę, potrzebuje ona około 40 godzin (praca przez wszys...
Continue reading ...
 

Rokoko to sklep peruki sprzedający

Posted by Pozycjonowanie Pozycjonowanie on Friday, September 13, 2019, In : Uroda 
Nawet przy codziennym użyciu peruki z ludzkich włosów, kupionej w miejscu jakim jest sklep peruki, mogą wytrzymać nawet rok. Z drugiej strony peruki syntetyczne zwykle wytrzymują od 4 do 6 miesięcy. Peruki syntetyczne mają najkrótszą żywotność, zwykle tylko dwa do trzech miesięcy. Z każdym włóknem włosów rzadsze noszenie peruki sprawi, że będzie ona wyglądać nowiej i dłużej.

To samo dotyczy mycia peruki zakupionej w miejscu jakim jest sklep peruki: im mniej to zrobisz...
Continue reading ...
 

Zagęszczacz do włosów od Lion's Hair

Posted by Pozycjonowanie Pozycjonowanie on Thursday, September 12, 2019, In : Uroda 
Podczas gdy wszystkie kobiety w mojej rodzinie mają to szczęście, że mają pięknie grube włosy, ja przez 31 lat życia utknąłem z delikatnymi włosami, którym przydałby się jakiś zagęszczacz do włosów. Poważnie, co daje wszechświat? Posiadanie cienkich, a nawet przerzedzających się włosów nie jest czymś, czego życzyłbym sobie nawet najbardziej zazdrosnemu wrogowi włosów. Noszenie włosów prostych lub kręcone może wyglądać, jakbym łysiała w miejscach, a kucyki ...
Continue reading ...
 
 

Categories

Make a free website with Yola